• Wpisów: 291
  • Średnio co: 10 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 12:49
  • Licznik odwiedzin: 66 359 / 3103 dni
 
cupcakethief
 
Dzień dobry kochane! (:

Znowu problemy z dodaniem wpisu :/

Pamiętacie, jak Wam kiedyś (w listopadzie dokładnie :D) mówiłam o Wrocław Fashion Meeting, na który się wybierałam?
551316_429423107153357_202272209_n.jpg

Otóż całkiem niedawno dowiedziałam się, że planowana jest druga odsłona tego wydarzenia! (: I to całkiem niedługo, bowiem już w czerwcu (:

Tym razem jednak pojawiają się pewne zmiany i to dosyć poważne (; Przede wszystkim tym razem hale wystawowe przenoszą się do *Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław*, nowoczesnego miejsca na mapie Wrocławia.
stadion_miejski_we_wroclawiu_euro_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg

50c2ff37365ee_o.jpg

Drugą ogromną zmianą jest to, że spotkanie zostaje rozszerzone do *dwóch dni* i odbędzie się w weekend, *15-16 czerwca 2013* ! Moim zdaniem jest to coś świetnego i nie mogę się już doczekać tych dwóch dni! (:

W ramach współpracy między organizatorami i blogerami z Wrocławia, pojawi się u mnie cykl wpisów dotyczących właśnie tego wydarzenia (: Przybliżę Wam kilkoro wystawców oraz projektantów, którzy szczególnie przykują moją uwagę, na bieżąco będę Was informować o nowościach, które pojawią się w programie.
W trakcie spotkania ma również odbyć się pokaz stylizacji przygotowanych przez nasz, blogerów! W tym roku tematyka stylizacji jest dowolna, co powinno zachęcić więcej osób. Poprzednio narzucono wpasowanie się w kolorystykę Wrocławia (niebieski, żółty, czerwony i czarny), co jak sądzę trochę zdystansowało wiele osób, w tym mnie (; Tym razem można w nim wygrać rower miejski o wartości ok. 2 tysięcy złotych i voucher na zakupy w Kazar - to chyba całkiem fajne nagrody, prawda? (:
Zostawiam Was z plakatem i przydatnymi linkami pod spodem (: Mam nadzieję, że chociaż rozważycie odwiedzenie Wrocławia w którymś z tych dni! (:
plakat-d.jpg

*Oficjalna strona WFM:* www.wroclawfashionmeeting.pl/
*Program spotkania:* www.wroclawfashionmeeting.pl/program.html
*Oficjalny profil na facebooku:* www.facebook.com/wroclawfashionmeeting?fref=ts
*Oficjalna strona wydarzenia:* www.facebook.com/events/548941688469657/?fref=ts (już jest zapisanych 247 osób!)

Co o tym myślicie? I o tym, że tyle teraz wydarzeń powiązanych bezpośrednio z modą? (:

Buziaki,
cupcake

  •  
  • Pozostało 1000 znaków