Wpisy użytkownika cupcakethief z dnia 16 lipca 2014

Liczba wpisów: 1

cupcakethief
 
Popełniłam dzisiaj poważny błąd (; Zaczęłam oglądać pierwszy sezon serialu White Collar i się strasznie wkręciłam!

white_collar_ver5.jpg


"Uroczy, seksowny i wyrafinowany, Neal Caffrey (Matthew Bomer) jest jednym z najzdolniejszych  fałszerzy na świecie. Z jego talentem, może mieć wszystko, co tylko zechce, ale jedyną rzeczą, której pragnie jest wyśledzić dziewczynę będącą miłością jego życia Kate (Alexandra Daddario), która niedawno zniknęła.
Po ucieczce z maksymalnie strzeżonego więzienia, kieruje się do ich wspólnego mieszkania, ale jedyne, co znajduje na miejscu, to pusta butelka po winie Bordeux, będącym ich symbolem szczęścia. Tam właśnie odnajduje go agent FBI, Peter Burke (Tim DeKay), który jako jedyny potrafił go złapać poprzednim razem.
Neal otrzymuje propozycję nie do odrzucenia -  w zamian za wolność, pomoże FBI łapać najbardziej nieuchwytnych przestępców w kraju. Teraz Neal wykorzystuje swoje wyjątkowe umiejętności, aby pomóc rządowi, a  sam próbuje utrzymać się po tej dobrej stronie...przynajmniej na razie."

Fabuła jest bardzo ciekawa - poza wątkiem głównego bohatera i jego ukochanej, nic się póki co nie ciągnie - jeden odcinek to jedna historia.

White-Collar-Cast-201.jpg


No i Matt Bomer w tych swoich garniturach.. Ahh, jaka szkoda, że jest po drugiej stronie barykady i od dawna żyje w udanym związku ze swoim partnerem (;

asdsdadadadadadad.jpg

social_whitecollar.jpg

White Collar_ S4 iTunes.jpg

white-collar.jpg


Są tu jakieś fanki "Kołnierzyków" albo Matta? (;

--------------------------------------------------
Przypominam o rozdaniu!!

cupcakethief.pinger.pl/m/22180965
cupcakethief.pinger.pl/m/22180965
cupcakethief.pinger.pl/m/22180965

rozdanie.jpg