Wpisy użytkownika cupcakethief z dnia 11 czerwca 2014

Liczba wpisów: 1

cupcakethief
 
Czołem!

Ostatni wpis 8 dni temu.. Dużo się dzieje (; Studentki wiedzą jak to jest - sesja nadciągnęła (; Poza tym musiałam dopiąć wszystko co związane z moją pracą licencjacką - nanieść ostatnie poprawki, załatwić druk i sklejanie, zrobić zdjęcia do dyplomu - to we Wrocławiu łączy się z lataniem po całym mieście (; Na szczęście to już za mną - praca została złożona do dziekanatu, wszystkie formalności są załatwione, teraz tylko czekać do 24.06 na obronę (: Za mną też już pierwszy, bardzo ważny egzamin, przede mną jeszcze dwa.
Prawie cały weekend spędziłam na Wrocław Fashion Meeting, ale też na nauce. Trzeba było jakoś połączyć przyjemne z pożytecznym (:

No ale, dzisiaj w końcu mam chwilę dla bloga, dlatego też chcę Wam pokazać zestaw, którego zdjęcia już daaaaaawno zalegają mi na dysku (: Jak zaraz zobaczycie - walczyłam w ten dzień z przeraźliwym wiatrem (;

Co znajduje się w zestawie: koszulka no name (Barcelona), spódnica no name (przekazana z pokolenia na pokolenie - od mojej mamy do mnie :P), mokasyny no name. Dodatki: okulary Ray Ban, naszyjnik no name, bransoletki i kolczyki Galrach.com (:

IMG_2648-2.jpg

IMG_2663-2.jpg

IMG_2668-2.jpg

IMG_2687-2.jpg

IMG_2690-2.jpg

IMG_2691-2.jpg


Więcej tu: cupcakethief-lavidaloca.blogspot.com/(…)sensually-o…
  • awatar Agatsi: Śliczny zestaw ;-)
  • awatar Kaasiaa20: Przeżywam to samo :/ też mam takie spódnice :D
  • awatar judycka9: Spódnica jest prześliczna;) a bransoletki do zjedzenia;p
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›