Wpisy użytkownika cupcakethief z dnia 7 stycznia 2013

Liczba wpisów: 2

cupcakethief
 
W końcu!
W końcu dotarł do mych rąk mój trzeci, grudniowy WIBO Box.
IMG_2688a.jpg

A oto, co ukazało się moim oczom po otwarciu pudełka:
IMG_2689a.jpg

IMG_2690a.jpg

IMG_2691a.jpg

IMG_2692a.jpg

IMG_2693a.jpg

IMG_2702a.jpg

IMG_2703a.jpg

IMG_2704a.jpg

IMG_2705a.jpg

IMG_2706a.jpg

IMG_2707a.jpg

IMG_2708a.jpg

IMG_2709a.jpg

IMG_2719a.jpg

IMG_2717a.jpg


Wygląda na to, że znowu ktoś o mnie mocno pomyślał! :D Jak to stwierdził mój luby: Jak tak dalej pójdzie to będziemy spać z tymi lakierami! (:
Jestem bardzo ciekawa pędzla do pudru od Lovely, jak również różu w perełkach oraz lakierów Futura (:

A już za moment, NIESPODZIANKA! (:

Pozdrawiam,
cupcake :*
  • awatar BelieveInLove: ooo! marzę o tych rzeczach ! :)) ... zapraszam do mnie :)
  • awatar don't hide your feel: super rzeczy <3
  • awatar Miratell: Oj to się naczekałaś... :( Ale musisz przyznać że i tym razem Wibo miało gest by nas tak hojnie obdarować. :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

cupcakethief
 
Obiecana niespodzianka to rozdanie organizowane wspólnie z WIBO! :)

xxoxoo.jpg


*ZASADY*
1. Dodanie mojego bloga do obserwowanych.
2. Udostępnienie u siebie na blogu/profilu na facebooku linka do rozdania oraz powyższego zdjęcia.
3. Zgłoszenie się w komentarzu pod tym wpisem poprzez podanie e-maila oraz uzasadnienie - Dlaczego to Ty powinnaś wygrać? :)


Do wygrania:
- dwa lakiery WIBO Express Growth, *najnowsza kolekcja!*
- eyeliner WIBO czarny, *najnowsza kolekcja!*
- bransoletka z muliny zrobiona na wymiar (taka jak na zdjęciu bądź w wybranych kolorach:
IMG_2730a.jpg


*Rozdanie trwa od dzisiaj (7.01.2013r.) przez 2 tygodnie (do 21.01.2013r.)*

POWODZENIA!
  • awatar Slowly: kladia.tomczyk0@o2.pl klaudia100499.pinger.pl/m/16848002 Dlaczego ja powinnam wygrać ? Ponieważ uwielbiam lakiery i eyelinery z Wibo niestety wszystko mi się pokończyło :( A z kasą jest krucho, żeby cokolwiek sobie kupić ;/ Ale trzeba życ dalej :D Bransoletki z muliny kocham <3 osobiście sama je robie..Ale kolejna by nie zaszkodziła, zwłaszcza, że ta jest inna ;) Nie licze na wygraną,a biore udział dlatego, że wyznaje 3 zasady: Zawsze warto spróbować, Głupi ma zawsze szczęście, Wygrywa ten kto próbuje :) Na Koniec życzę jeszcze wszystkim powodzenia :D
  • awatar Jaskółka ♥♥: marta-szczurek@wp.pl - swallowsky.pinger.pl/m/16849910 - ponieważ uwielbiam lakiery WIBO - mam kilka w swojej kolekcji, i jestem z nich bardzo zadowolona przydałby mi się też eyeliner - ponieważ właśnie mi się skończył, a jeżeli jest takiej jakości jak lakiery WIBO, to na pewno będę BARDZO zadowolona kolekcjonuje bransoletki z muliny (mam zamiar też robić własne ) poza tym, jeszcze nigdy nie wygrałam w rozdaniu na pingerze ale trzeba mieć nadzieję, bo kiedyś powinno się udać pozdrawiam
  • awatar don't hide your feel: agak99@interia.pl http://nevermind9.pinger.pl/m/15694269 Dlaczego ja powinnam wygrać ? Ponieważ uwielbiam lakiery do paznokci i byłabym zaszczycona możliwością przetestowania lakierów z firmy Wibo bo nie miałam jeszcze z nimi styczności. Bardzo podobają mi się też oferowane w rozdaniu kolory lakierów. Swoją przygodę z makijażem dopiero zaczyna więc bardzo chętnie przygarnęłabym i wypróbowała eyeliner Wibo. Co do bransoletek z muliny to uwielbiam je ale sama nie ma zbyt dużych umiejętności w tych sprawach i moje dzieła nie wyglądają zbyt ciekawie a taką wykonana przez Ciebie z wielka chęcią bym nosiła. Wygrana w twoim konkursie przysporzyłaby mi wiele radości. Pozdrawiam :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (18) ›