Wpisy użytkownika cupcakethief z dnia 1 grudnia 2012

Liczba wpisów: 1

cupcakethief
 
Dzień dobry kochane! :)

Jak Wam mija leniwa sobota? :)
Ja wczoraj przyjechałam do domu na weekend, odpocząć trochę od miejskiego zgiełku i oto, co mnie przywitało:
148126_4556569844983_858373304_n.jpg

261531_4556568924960_1015720317_n.jpg

Zdjęcie0192.jpg

Zdjęcie0193.jpg

Zdjęcie0194.jpg

To dla mnie duże zaskoczenie, bo we Wrocławiu padający przez 2 minuty śnieg zaraz przemienił się w deszcz.. Wybaczcie jakość zdjęć, ale mój telefon się do tego kompletnie nie nadaje ;)

Co do części filozoficznej wpisu, to chciałam Wam dzisiaj zadać pytanie, czy Wam też tak bardzo czas ucieka przez palce? Już nawet nie mówię o mijających na pęczki dniach czy tygodniach - mówię o latach.. Pamiętam, że będąc małą dziewczynką, zawsze podziwiałam licealistki, uważałam że są takie duże i odpowiedzialne i mogą robić co chcą. Potem podziwiałam studentki, bo wyjechały do dużego miasta, mają chłopaków i takie fajne życie. I wiecie co? Ostatnio zdałam sobie sprawę, że stałam się jedną z tych, które podziwiałam - dużą dziewczynką w wielkim mieście. Samodzielną i dorosłą. Zmartwiło mnie tylko to, że nie wiem, kiedy to się stało - nie wiem, kiedy z 8-9letniej dziewczynki stałam się 20-latką. Nie wiem, kiedy ta część mojego życia przeleciała mi przez palce.. Teraz zauważam, jak szybko mija czas - dopiero co zaczęłam drugi rok studiów, a już przede mną za 3 tygodnie święta. Czas leci nieubłaganie, a ja lecę razem z nim. Warto chyba czasem usiąść z kubkiem gorącej herbaty i przeczytać książkę albo obejrzeć dobry film - zrobić coś dla siebie, bo nawet nie zauważymy, kiedy życie przejdzie obok nas, a my obudzimy się smutne i z poczuciem, że już wszystko za nami :) Nie sądzicie? :)

Kochane!
Ogłoszenie parafialne! Zbliżają się święta i inne ciekawe okazje, więc to może być dla Was ciekawa propozycja :)
Wraz z moja koleżanką planujemy zrobić zamówienie w hurtowni sztucznej biżuterii *www.katherine.pl*. Może chciałybyście skorzystać z okazji i się przyłączyć? Zamówienia są realizowane od 100zł, a od 300zł jest darmowa przesyłka :) Jeżeli byłybyście zainteresowane to skontaktujcie się ze mną na PW albo wyślijcie wiadomość na martabielak@gmail.com :) Na jakieś wiadomości czekam do *9 grudnia 2012* :)

Pozdrawiam,
cupcakethief :)

PS
*www.facebook.com/blogcupcakethief*
*www.facebook.com/blogcupcakethief*
*www.facebook.com/blogcupcakethief*
*www.facebook.com/blogcupcakethief*