Wpisy użytkownika cupcakethief z dnia 30 sierpnia 2011

Liczba wpisów: 1

cupcakethief
 
WPIS AUTOMATYCZNY nr 4

Do mojego powrotu już tuż, tuż - prawdopodobnie właśnie powoli się do niego przygotowuję, a jutro będę w domu :)
Kupując przed wyjazdem mój szmaragdowy szal przypomniało mi się, że bardzo podobny pojawił się w filmie 'Wyznania zakupoholiczki'. W filmie wyglądał on tak:
confessions-d.jpg

Isla-Fisher10.jpg


Plakat filmu:
Confessions-of-a-Shopaholic-Poster.jpg

Opis dystrybutora: Rebecca Bloomwood mieszka w szykownym Nowym Jorku. Jest miłą dziewczyną, która przede wszystkim potrafi świetnie robić zakupy – to prawdziwa specjalistka od luksusowych marek, wyprzedaży i niepowtarzalnych okazji, których nie można przegapić. Jej marzeniem jest praca w jednym z czołowych magazynów o modzie. Niestety, nie jest to cel łatwy do osiągnięcia. Otrzymuje jednak inną dziennikarską posadę – w piśmie zajmującym się finansami. Czy potrafiąca błyskawicznie wydać fortunę Becky będzie umiała pisać o oszczędzaniu?
Moja opinia: Strasznie lubię ten film! Jest taki.. "prawdziwy". W sumie bardzo łatwo było mi się zidentyfikować z główną bohaterką, bo jest taka jak wiele kobiet. Trochę mnie to przeraziło, bo zdałam sobie sprawę, że równie dobrze to i ja mogę stać się zakupoholiczką! W pewnym sensie nią jestem, co tu kryć ;) Jest to film typowo dla kobiet - pojawia się wątek zakupów, przyjaźni, problemów, miłości i wielu innych ciekawych rzeczy. Nie jest to typowa komedia romantyczna, ale na taką zakrawa :) Pokazuje, co tak na prawdę jest ważne w życiu, pomaga ustalić własne priorytety. Przynajmniej ja tak uważam :) W filmie pojawia się wiele zwrotów akcji i śmiesznych zdarzeń, myślę że ten film jest wart polecenia! :)
3343392467_b4c675f705_o.jpg

confessions%20of%20a%20shopaholic%202%20same%20different%20pose.jpg

confessions-of-a-Shopaholic.jpg

confessions-of-a-shopaholic-20090129094031022_640w.jpg

confessions-of-a-shopaholic-salvatore-ferragamo-bag.jpg

isla_fisher2.jpg


Oglądałyście ten film? Albo macie zamiar obejrzeć? Jakie jest Wasze zdanie? :)

Pozdrawiam!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›