Wpisy użytkownika cupcakethief z dnia 31 lipca 2011

Liczba wpisów: 1

cupcakethief
 
Został jeden dzień do mojego wyjazdu. Dzisiejszy dzień poświęciłam na spakowanie się, bo jutro jadę jeszcze do Wrocławia, odwieźć mojego kuzyna na lotnisko :) Przyznam szczerze, że mój pokój wyglądał, jakby przeszło przez niego tornado i byłam w rozpaczy, że nie zmieszczę wszystkiego, ale jakoś się udało! ;) Zobaczymy jutro, czy wszystko już mam spakowane, czy coś mi się genialnie przypomni przed samym wyjazdem i będę wciskać na chama ;)
Jutro już raczej nie będę nic pisać, bo wątpię, żebym miała czas. O moich perypetiach pakowaniowych i przedpodróżowych możecie przeczytać tutaj: *cupcakethief-lavidaloca.blogspot.com/*
Ustawiłam dla Was cztery wpisy automatyczne na czas mojej nieobecności, jeśli uda mi się dorwać gdzieś do internetu to na pewno postaram się wrzucić jakiś wpis :)
Parę zdjęć:
1. pusta walizka i rzeczy do zapakowania :) nie widać jeszcze spodni i spodenek, które były pod szafą ;) no i w walizce były już buty :P
IMG_2439a.JPG

2. zapakowana walizka - udało się! :)
IMG_2453a.JPG

3. kosmetyczka, jeszcze nie do końca zapakowana :)
IMG_2452a.JPG

4. a tak sobie siedzę z gorącą herbatką i jogurtem i zgrywam muzykę na mp4 i telefon :)
IMG_2448a.JPG

5. a takie dostałam kwiatki na moje imieniny w piątek, od rodziców :)
IMG_2456a.JPG


To cóż, pozostaje mi życzyć Wam owocnych wpisów na pingerze i miłego wypoczynku :) i do przeczytania i napisania 31.08. już w Polsce, na pingerze :)
  • awatar ojtyty: Jakbym widziała swoje pakowanie ;) udanego wypoczynku.
  • awatar Dracullia: mullery są pycha;-) i oczywiście udanych wakacji;-)
  • awatar Tusiaczkowy Robak: kwiatuszki :);)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›